Методика і програма викладання

Замість того, щоб давати правильні відповіді, вчитель поставить вашій дитині правильні питання, щоб надихнути його знайти відповіді для себе.
Методика і програма викладання

В основу
нашої програми
впроваджено:

➜ Система Марії Монтессорі

➜ Методика STEAM

➜ Державна програма Нової Української Школи «На крилах успіху»

➜ Методика Проектної навчання система Монтессорі

Основний принцип системи Монтессорі:
«Допоможи мені зробити це самому»

Її ціль – допомогти дитині стати незалежною і впевненою в собі особистістю. При цьому, щоб навчання було для нього захоплюючим, дитині надається довіру і свобода у виборі заняття, місця і часу роботи.

Дитини не підганяють , надаючи можливість розвиватися в тому темпі і за допомогою тих методів, які йому підходять. А ще вчать отримувати корисний досвід з помилок, самостійно їх знаходити і виправляти.

Методика STEAM

STEAM-підхід – один з основних світових трендів в навчанні, який ми використовуємо з 2011 року. Він розшифровується як: Science - наука; Technology - технології; Engineering - інжиніринг; Art / Desigh - мистецтво / дизайн; Mathematics - математика.

Завдяки цьому підходу діти усвідомлюють, як взаємопов'язані між собою всі науки і реальне життя: що будь-який предмет, навіть найпростіший стілець, можна розглядати з боку різних наук.

Навчання по STEAM - це ще і проектний підхід: спочатку діти вивчають предмет або явище, а потім відтворюють його. Завдяки STEAM-підходу у дітей розвиваються новаторські і винахідницькі навички, критичне мислення, вміння творчо вирішувати завдання і працювати в команді.

Програма Гімназії «Монтессорі»

Монтессорі школа на Бориспільській в с. Щасливе

- пропонує вашій дитині безпрецедентну можливість для зростання в цей новий період життя.

Вашій товариській і творчій дитині потрібне середовище з відповідною свободою і обмеженнями, з великою навчальною програмою, яка підтримає її зацікавленість і підготує до викликів майбутнього.

Навчання без кордонів

Ваша дитина буде вивчати як широко, так і глибоко, охоплюючи багато предметів, які не вивчаються в звичайних школах. Оскільки немає жорсткої урочної системи або встановленої тимчасової рамки урок-зміна, якої повинен дотримуватися весь клас, ваша дитина може зосередитися на своїй роботі, обраної ним самим, з мінімальними перервами. У той же час, дитину буде вести вчитель, щоб максимально спрямувати його на пошуки відповіді і успішній реалізації проекту. Таким чином, вчитель відповідає за мінімальний обсяг роботи - ваша дитина відповідає за максимум.

Наші вчителі володіють великими знаннями за всіма предметними галузями - більш ніж достатньо, щоб допомогти вашій дитині відкрити для себе інтереси в будь-якій області, яку тільки можна уявити, і спонукати його поглибити область навчання за допомогою досліджень. Замість того, щоб давати правильні відповіді, вчитель поставить вашій дитині правильні питання, щоб надихнути його знайти відповіді для себе.

?????????????

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з Вами протягом 15 хвилин і відповімо на всі питання 😉

Контакти

+38 (068) 217–1000

+38 (063) 597–1000

с. Щасливе, вул. Вереснева 2 м. Київ, вул. О.Мішуги 2

Час роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00, Сб: по запису

info@montessorischool.com.ua

Написати нам

Задати питання

Заповніть всі поля та відправте питання, найближчим часом ми відповімо на нього.

    Записатися

    Заповніть всі поля та залиште заявку, найближчим часом ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей

      Замовити дзвінок

      Заповніть всі поля та відправте заявку, найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на всі питання