
Якщо ми уважно подивимося на праці Марії Монтессорі, ми помітимо, наскільки вона підкреслювала потребу дітей в рутинній і цілеспрямованої діяльності, щоб ви могли організувати свою відпустку з дитиною, керуючись цими двома принципами. Перед початком канікул я б порекомендувала обговорити або скласти розпорядок дня з вашою дитиною. Що потрібно робити кожен день і як ваша дитина може внести свій вклад?
Я знаю, що мої власні діти люблять допомагати сортувати білизну, в тому числі складати його в кінці дня! Чи можете ви встановити ранковий / післяобідній чайний стіл, де ваша дитина може перекусити, коли голодний? Дозвольте дитині нарізати собі фрукти і намазати маслом свій хліб. Обговоріть і залучіть вашої дитини в усі повсякденні справи, що буде пити чай, допоможіть скласти список покупок і підете з дитиною в магазин.
Залучення вашої дитини в усі справи, які ви виконуєте кожен день, не тільки захопить його, а й дасть йому велику вдячність за роботу і навички, необхідні для повсякденної турботи про навколишнє середовище. Намагайтеся підтримувати однаковий розпорядок дня кожен день, і незабаром ваша дитина почне процвітати, взявши на себе відповідальність за виконання всієї цієї цілеспрямованої роботи.
З наближенням літа це ідеальний час для прогулянок на природі, посадки лебедів, приготування пирогів з бруду і бігу по високій траві. Вплив на вулицю має важливе значення для благополуччя вашої дитини. Не забувайте влаштовувати ігрові зустрічі з іншими дітьми з дитячого центру. Це дасть вам можливість проводити час з іншими дорослими і підтримувати зв’язок між вашою дитиною і його центром.
Крім того, поговоріть з учителем Монтессорі вашої дитини про заняття, які ваша дитина любить робити в школі, це може дати вам деякі ідеї для домашніх проектів. Удачі вам в святкових пригоди!