Чому маленькі діти люблять займатися одним і тим же кожен день?

Чому маленькі діти люблять займатися одним і тим же кожен день?

Маленьким дітям може бути дуже корисно вибирати одні і ті ж заняття кожен день. Повторюючи і повторюючи вправу, ваша дитина опановує навиком або уточнює своє розуміння задіяних концепцій. Поки дитина все ще вчиться і отримує користь з цього заняття, вчитель Монтессорі не стягуватиметься його від вибору і виконання цього так часто, як вона хоче. Як спортсмени, відточують свої рухи, дуже важливо багато тренуватися!

Вчителі Монтессорі вашої дитини будуть уважно спостерігати за вашою дитиною, і коли вони помітять, що він став менш зосереджений на занятті, вони скористаються можливістю представити більш складне продовження цього заняття або іншого заняття. Наприклад, якщо дитина любить наливати, вчитель може познайомити її з практичним застосуванням наливання; наприклад, налити напій для ранкового чаю або наповнити миску, щоб поекспериментувати з вправою «тонути або пливти».
Вчителі Монтессорі також уважно ставляться до того, що найбільше подобається вашій дитині в цьому занятті. Це звуки переливу зерняток з одного глечика в інший? Можливо, вашій дитині сподобаються звукові циліндри? Вчителі Монтессорі будуть уважно спостерігати за вашою дитиною, щоб побачити, що його цікавить; можливо, їй цікаво, чим займаються інші діти? Учитель також може поговорити з вами, щоб дізнатися, чим ваша дитина хоче займатися вдома.

Якщо здається, що ваша дитина чинить опір ідеї спробувати щось нове і незнайоме, вчителі використовують різні стратегії, щоб спонукати дитину спробувати це заняття, особливо коли ваша дитина здається готовим або, ймовірно, отримає задоволення від заняття і отримає від нього користь. Наприклад, учитель може запропонувати вашій дитині подивитися, як один з його однолітків виконує нове заняття, або дозволити йому побачити, як учитель займається цим заняттям і, очевидно, знаходить це приємним!

Вчителі Монтессорі хочуть, щоб у дітей розвивалася здатність бути автономними, незалежними і робити вибір самостійно. Тому вони не наполягають на тому, щоб дитина робила те, що вони не схильні робити прямо зараз. Якщо вашій дитині не подобається пробувати нове заняття, учитель залишить його на інший час або на інший день. Дітям подобається повертатися до занять, які дорослим можуть здатися занадто легкими. Іноді ваша дитина може потребувати відпочинку і захотіти витратити якийсь час на щось просте і заспокійливий.
Вчителі Монтессорі не здаються; вони будуть продовжувати представляти, уявляти і представляти нові заняття вашій дитині, щоб спонукати його спробувати новий досвід і отримати нові знання.
Вчителі Монтессорі вірять, що коли прийде час, ваша дитина буде готовий і буде прагнути до нового навчання.

?????????????

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з Вами протягом 15 хвилин і відповімо на всі питання 😉

Контакти

+38 (068) 217–1000

+38 (063) 597–1000

с. Щасливе, вул. Вереснева 2 м. Київ, вул. О.Мішуги 2

Час роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00, Сб: по запису

info@montessorischool.com.ua

Написати нам

Задати питання

Заповніть всі поля та відправте питання, найближчим часом ми відповімо на нього.

    Записатися

    Заповніть всі поля та залиште заявку, найближчим часом ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей

      Замовити дзвінок

      Заповніть всі поля та відправте заявку, найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на всі питання